Chat with us, powered by LiveChat

Darmowa dostawa od 199 zł | Teraz wszystkie produkty kupisz z 20% zniżką!

Darmowa dostawa od 199 zł | Teraz wszystkie produkty kupisz z 20% zniżką!

Darmowa dostawa od 199 zł | Teraz wszystkie produkty kupisz z 20% zniżką!

Strona główna Blog Veoli Botanica

Blog Veoli Botanica

Poznaj lepiej swoją skórę, dowiedz się, w czym tkwi sekret świadomej pielęgnacji
i wprowadź nowe rytuały dzięki naszym wskazówkom. 

WYRÓŹNIONE WPISY

KATEGORIE

Bakuchiol roślinny zamiennik retinolu
18.02.2022
baza wiedzy

Bakuchiol - jak działa roślinny zamiennik retinolu?

Coraz częściej składniki kosmetyczne tworzone w warunkach laboratoryjnych, zastępowane są swoimi naturalnymi odpowiednikami. To dobra wiadomość dla naszej skóry, która uwielbia czerpać z natury to, co najlepsze. Poznaj jeden z najbardziej skutecznych składników w walce z procesami starzenia i nie tylko.
Błędy w pielęgnacji twarzy
15.02.2022
porady

Błędy w pielęgnacji twarzy

Starasz się dbać o skórę, aby wyglądała jak najlepiej. Jeżeli jednak nie jesteś zadowolona z efektów, być może robisz coś nie tak. Przeczytaj, jakie najczęstsze błędy w pielęgnacji twarzy popełniamy, a z łatwością nauczysz się ich unikać i cieszyć się pożądanym wyglądem.
Poradnik self love wpis na blogu Veoli Botanica
11.02.2022
lifestyle

Poradnik SELF LOVE

Z okazji dnia zakochanych ogłaszamy święto miłości do… siebie samej! Najwyższy czas podarować sobie uważność na jaką zasługujesz. Nie wierzysz? Nie masz czasu? Tym bardziej powinnaś to przeczytać. Ponieważ chcemy Cię zainspirować, abyś poświęciła ten moment na tworzenie pełnej miłości relacji z samą sobą.
Cera naczynkowa charakterystyka i pielegnacja blog Veoli Botanica
08.02.2022
baza wiedzy

Cera naczynkowa - charakterystyka i pielęgnacja

Jeżeli Twoim problemem są pękające naczynka i towarzyszące im silne i nieprzyjemne reakcje skórne na działanie czynników zewnętrznych, możesz mieć cerę naczynkową. Dowiedz się, jak ją rozpoznać, jak o nią dbać oraz czego unikać.
Wolne rodniki i stres oksydacyjny jak się przed nimi chronić wpis na blogu Veoli Botanica
04.02.2022
porady

Wolne rodniki i stres oksydacyjny - jak się przed nimi chronić?

Wolne rodniki to zjawisko, któremu poświęca się w pielęgnacji wiele uwagi. Wiemy, że należy się przed nimi chronić, ale co to dokładnie oznacza? Nie lekceważ tego tematu, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że dotyczy on również Ciebie. Poznaj odpowiedzi na pytania czym są wolne rodniki, jakie zagrożenia powodują i jak z nimi walczyć.
Skóra dojrzała pielęgnacja wpis na blogu Veoli Botanica
31.01.2022
baza wiedzy

Skóra dojrzała – pielęgnacja kontra zmarszczki

Bez względu na to, jaki mamy rodzaj cery, skóra dojrzała to kategoria, do której prędzej czy później „trafi” każda twarz. Procesu starzenia się skóry nie da się wyeliminować, ale można go spowolnić. Dlatego lepiej podejść do niego mądrze i z akceptacją. Dowiedz się czego unikać, a po co sięgać, aby jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem.
Oczyszczanie twarzy jak robić to prawidłowo wpis na blogu Veoli Botanica
28.01.2022
porady

Oczyszczanie twarzy - jak robić to prawidłowo?

Poprawne oczyszczanie twarzy to podstawa holistycznej pielęgnacji. Pomimo, że wydaje się to oczywiste, zdarza się, że nie traktujemy z należytą uważnością tego etapu dbania o skórę. Podpowiemy Ci, jak należy wykonać zabieg oczyszczania prawidłowo, abyś mogła cieszyć się pięknym wyglądem i czystą cerą.
Maskne co to jest i jak temu zapobiec wpis na blogu
24.01.2022
lifestyle
porady

Maskne - co to jest i jak temu zapobiegać?

Maskne to nowe określenie w dziedzinie pielęgnacji, będące połączeniem słów „mask” (maseczka) i „acne” (trądzik). Zatem pod pojęciem tym kryje się właśnie trądzik wywołany noszeniem maseczki ochronnej. Korzystanie z maseczek jest dziś niezbędną koniecznością dla zachowania bezpieczeństwa. Warto jednak zadbać też o bezpieczeństwo i komfort naszej skóry. Dowiedz się wszystkiego o maskne, aby skutecznie mu zapobiegać.
Witamina C działanie na skórę wpis na blogu Veoli Botanica
21.01.2022
baza wiedzy

Jak witamina C działa na skórę?

Witamina C to niezwykle dobroczynna dla skóry substancja. Dlatego już od dawna jej odżywcze i odmładzające właściwości wykorzystywane są w pielęgnacyjnych rytuałach. Ty też możesz czerpać korzyści z jej działania. Przekonaj się, że po witaminę C warto sięgać nie tylko, gdy chcesz wzmocnić odporność organizmu.
Baza składników
produktów Veoli Botanica
W 100% wegańskie i pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł. Dowiedz się więcej o składnikach, które znajdziesz w naszych produktach.
Brak produktów w koszyku.