Chat with us, powered by LiveChat

Darmowa dostawa oraz próbki GRATIS/ PROMOCJA -20% do 29.01. Sprawdź!

Darmowa dostawa oraz próbki GRATIS

Darmowa dostawa próbki GRATIS

O nas

Cześć, miło Cię tu widzieć!

Szukasz naturalnych kosmetyków z formułami opartymi na roślinnych składnikach oraz ultranowoczesnych technologiach? Trafiłaś we właściwe miejsce! W Veoli Botanica dbamy o Twoją cerę na każdym etapie pielęgnacji oraz odpowiadamy na wszystkie jej problemy. Trądzik, zaskórniki, przebarwienia, odwodnienie, oznaki starzenia… Znasz to? Wiemy, jak sobie z tym radzić.

W co wierzymy? W moc roślinnych składników i siłę nauki. Wyznajemy filozofię Clean Beauty. To najbardziej wymagający i bezkompromisowy trend w branży kosmetycznej, który stawia na holistyczne podejście do pielęgnacji oraz odpowiedzialną, zrównoważoną produkcję. Dlatego w naszych produktach nie znajdziesz SLS-ów, PEG-ów, silikonów, parabenów, fenoksyetanolu, akrylanów, parafiny, sztucznych barwników i plastikowych drobin ściernych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kosmetykach? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w zakładce FAQ. Możesz też zapytać nas o co tylko chcesz, korzystając z formularza kontaktowego. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Ponad 98% użytych przez nas składników to surowce pochodzenia roślinnego, które pozyskujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Dobieramy je tak, aby wnikały w głąb Twojej skóry, działały błyskawicznie i przynosiły natychmiastowe efekty.

Szukamy dla Ciebie innowacyjnych rozwiązań i sprawdzamy ich skuteczność. Niezawodne działanie naszych formuł opartych na zaawansowanych naturalnych kompleksach potwierdzają zlecane przez nas badania aparaturowe i aplikacyjne, wykonane przez niezależne laboratorium. 

Chcemy, abyś traktowała skórę z należytym szacunkiem – właśnie na tym polega świadoma, holistyczna pielęgnacja. Obserwuj ją, wsłuchaj się w jej potrzeby, reaguj na zmienne nastroje. A my dostarczymy jej wszystkiego, czego potrzebuje 🙂

Jesteśmy w 100% wegańscy i jesteśmy z tego dumni! Nie korzystamy ze składników pochodzenia zwierzęcego, a naszą wiarygodność potwierdzają certyfikaty Fundacji Viva! i organizacji PETA. Kierujemy się też zasadami less waste i eco-economy. Nasze produkty znajdziesz w opakowaniach ze szkła farmaceutycznego, nadającego się do recyklingu, a akcesoria do pielęgnacyjnych rytuałów są wielokrotnego użytku. 

Brak produktów w koszyku.