Chat with us, powered by LiveChat

Darmowa dostawa od 99 zł oraz próbki GRATIS

Darmowa dostawa oraz próbki GRATIS

Darmowa dostawa od 99 zł oraz próbki GRATIS

Strona główna Blog Veoli Botanica
FILTRUJ  Wyczyść filtry

KATEGORIE

05.11.2021
baza wiedzy

Rozszerzone pory - przyczyny. Jak pielęgnować skórę z tym problemem? Oto, co musisz wiedzieć!

Rozszerzone pory to problem, który stanowi ogromne wyzwanie w codziennej pielęgnacji. Czym właściwie są, skąd się biorą i jak można sobie z nimi radzić, aby były mniej uporczywe? Podpowiadamy!
Cera mieszana jak ją pielęgnować wpis na blogu
04.11.2021
baza wiedzy

Cera mieszana – jak ją pielęgnować? Podpowiadamy, o czym pamiętać i czego nie robić

Cera mieszana to cera niełatwa w pielęgnacji ze względu na jej niejednorodny charakter. Jednak trzymając się kilku kluczowych zasad i sięgając po odpowiednie produkty, pielęgnacja cery mieszanej przyniesie oczekiwane, a wręcz przyjemnie zaskakujące efekty. Na co warto zwrócić uwagę, a czego lepiej unikać? Oto wszystko, co warto wiedzieć o cerze mieszanej i jej pielęgnacji.
Cera wrażliwa charakterystyka i pielęgnacja
03.11.2021
baza wiedzy

Cera wrażliwa - jak ją rozpoznać? Charakterystyka i pielęgnacja

Cera wrażliwa – masz taką? A może nie jesteś pewna? Taki typ skóry ma kilka cech charakterystycznych, po których łatwo ją rozpoznać. Gdy już to zrobisz, zadbaj o jej odpowiednią pielęgnację oraz wprowadzenie nawyków, dzięki którym zachowasz ją w dobrej kondycji. I co najważniejsze – nie zaszkodzisz jej. Co warto wiedzieć?
Pielęgnacja skóry jesienią-o czym powinnaś pamiętać?
03.11.2021
porady

Pielęgnacja skóry jesienią – o czym powinnaś pamiętać?

Jesień to ten czas w roku, kiedy Twoja skóra zasługuje na więcej uwagi niż zwykle. Dlaczego? Lato mogło zostawić ją z kilkoma problemami, a nadchodząca zima może je tylko pogłębić. Warto więc w (tę jesienną) porę zareagować, zwracając uwagę na kilka kluczowych kwestii.
Cera sucha charakterystyka i pielegnacja
03.11.2021
baza wiedzy

Cera sucha – charakterystyka i pielęgnacja. Jak o nią dbać?

Cera sucha to bardzo wymagający typ skóry. Dlatego warto świadomie ją pielęgnować, poprzez wprowadzenie odpowiednich nawyków oraz dobór właściwych kosmetyków. Zapomnij o uczuciu dyskomfortu, wiecznie ściągniętej i szorstkiej skórze. Sprawdź, jakimi zasadami należy kierować się, mając suchą skórę, o czym nie można zapominać oraz czego lepiej nie robić.
ico/dropdown POPRZEDNIE
NASTĘPNE ico/dropdown
Baza składników
produktów Veoli Botanica
W 100% wegańskie i pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł. Dowiedz się więcej o składnikach, które znajdziesz w naszych produktach.
Brak produktów w koszyku.