Chat with us, powered by LiveChat
Bezpłatna dostawa dla zamówień od 159 zł | Mamy bardzo dużo zamówień i ich wysyłka może się wydłużyć!
Bezpłatna dostawa dla zamówień od 159 zł
Bezpłatna dostawa od 159 zł
Strona główna Blog Veoli Botanica

Blog Veoli Botanica

Poznaj lepiej swoją skórę, dowiedz się, w czym tkwi sekret świadomej pielęgnacji
i wprowadź nowe rytuały dzięki naszym wskazówkom. 

WYRÓŹNIONE WPISY

KATEGORIE

29.11.2021
lifestyle

Pomysły na świąteczne prezenty w duchu Clean Beauty. Celebruj holistyczną pielęgnację!

Szukasz idealnego pomysłu na świąteczny upominek? Kosmetyki to zawsze dobry trop. Szczególnie, jeśli są odpowiednio dopasowane do potrzeb obdarowywanej osoby. Co podarować mamie, a co przyjaciółce? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi!
26.11.2021
baza wiedzy

Sebum - co to jest, skąd bierze się jego nadmiar i jak redukować nadprodukcję?

Sebum zazwyczaj kojarzy się z jego nadmiernym wydzielaniem, co jest jednym z największych wyzwań w ramach codziennej pielęgnacji. I nie bierze się bez powodu. Aby zrozumieć to zjawisko, należy przede wszystkim wiedzieć, czym jest sebum, w przypadku których cer jest go więcej i jak można poradzić sobie z jego nadmiarem.
03.11.2021
porady

Pielęgnacja skóry jesienią – o czym powinnaś pamiętać?

Jesień to ten czas w roku, kiedy Twoja skóra zasługuje na więcej uwagi niż zwykle. Dlaczego? Lato mogło zostawić ją z kilkoma problemami, a nadchodząca zima może je tylko pogłębić. Warto więc w (tę jesienną) porę zareagować, zwracając uwagą na kilka kluczowych kwestii.
05.11.2021
baza wiedzy

Rodzaje kwasów. Które powinnaś wypróbować w swojej pielęgnacji?

Kwasy kosmetyczne już dawno przestały kojarzyć się z wizytą w profesjonalnym salonie kosmetologicznym. Można bowiem znaleźć je w wielu produktach i w domowym zaciszu sprawdzić ich działanie. Zanim jednak zdecydujemy się wprowadzić je do swojej pielęgnacyjnej rutyny, warto wiedzieć o kwasach coś więcej.
05.11.2021
baza wiedzy

Rozszerzone pory - przyczyny. Jak pielęgnować skórę z tym problemem? Oto, co musisz wiedzieć!

Rozszerzone pory to problem, który stanowi ogromne wyzwanie w ramach codziennej pielęgnacji. Czym właściwie są, skąd się biorą i jak można sobie z nimi radzić, aby były mniej uporczywe? Podpowiadamy!
04.11.2021
baza wiedzy

Cera mieszana – jak ją pielęgnować? Podpowiadamy, o czym pamiętać i czego nie robić

Cera mieszana to cera niełatwa w pielęgnacji ze względu na jej niejednorodny charakter. Jednak trzymając się kilku kluczowych zasad i sięgając po odpowiednie produkty, pielęgnacja cery mieszanej przyniesie oczekiwane, a wręcz przyjemnie zaskakujące efekty. Na co warto zwrócić uwagę, a czego lepiej unikać? Oto wszystko, co warto wiedzieć o cerze mieszanej i jej pielęgnacji.
03.11.2021
baza wiedzy

Cera wrażliwa - jak ją rozpoznać? Charakterystyka i pielęgnacja

Cera wrażliwa - masz taką? A może nie jesteś pewna? Taki typ skóry ma kilka cech charakterystycznych, po których łatwo ją rozpoznać. A następnie, jak najszybciej należy dopasować do niej odpowiednią pielęgnację i zachowania, dzięki którym skuteczniej można zachować ją w dobrej kondycji. I co najważniejsze - nie zaszkodzić jej. Co warto wiedzieć?
03.11.2021
baza wiedzy

Cera sucha – charakterystyka i pielęgnacja. Jak o nią dbać?

Cera sucha to bardzo wymagający typ skóry. Ale odpowiednie nawyki oraz dobór właściwych kosmetyków pozwalają na wypracowanie właściwej pielęgnacji. Zapomnij o uczuciu dyskomfortu, wiecznie ściągniętej i szorstkiej skórze. Sprawdź, jakimi zasadami należy kierować się, mają suchą skórę, o czym nie można zapominać oraz czego lepiej nie robić.
Baza składników
produktów Veoli Botanica
W 100% wegańskie i pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł. Dowiedz się więcej o składnikach, które znajdziesz w naszych produktach.
Brak produktów w koszyku.