Chat with us, powered by LiveChat

Darmowa dostawa oraz próbki GRATIS/ PROMOCJA -20% do 29.01. Sprawdź!

Darmowa dostawa oraz próbki GRATIS

Darmowa dostawa próbki GRATIS

https://veolibotanica.pl/wp-content/uploads/2021/11/landing-page-gif-1.gif

Pewność siebie to coś, na co zasługuje każdy z nas. Niestety, często czujemy się ze sobą źle, na co wpływ ma w dużej mierze nasz wygląd. A jednym z głównych powodów jest trądzik – choroba, która dotyka ponad 9% populacji i nie dotyczy jedynie nastolatków. Statystyki mówią, że z trądzikiem zmaga się ponad 50% kobiet po 20. roku życia i ponad 30% kobiet po trzydziestce.

Wypryski i powstałe w ich wyniku przebarwienia, rozszerzone pory i zaskórniki czy wiecznie przetłuszczone czoło potrafią negatywnie wpłynąć na naszą samoocenę. I tym samym sprawić, że przestajemy wierzyć w swoje umiejętności i możliwości.
A w rezultacie – przestajemy lubić siebie. 

https://veolibotanica.pl/wp-content/uploads/2021/11/landing-page-gif-2.gif

I chcemy mówić o tym głośno!

Hasłami, które mogłaś znaleźć na plakatach w różnych miejscach Warszawy oraz w naszych mediach społecznościowych, zachęcamy do dyskusji o akceptowaniu siebie, niezależnie od tego, jak wyglądamy.

Będąc w tym miejscu, stajesz się częścią naszego wyjątkowego projektu,
w ramach którego chcemy przypominać i uświadamiać, że trądzik i inne niedoskonałości naszej skóry nie powinny podcinać nam skrzydeł w dążeniu do realizacji celów, marzeń, zawodowych ambicji.

Dlatego połączyliśmy siły z

https://veolibotanica.pl/wp-content/uploads/2021/11/her-impact-logo.png

pierwszą w Polsce platformą, która oferuje realne narzędzia rozwojowe dla kobiet na każdym stanowisku i codziennie podejmuje działania mające na celu pomoc Polkom w osiąganiu sukcesu zawodowego i w przebijaniu się przez szklany sufit. Her Impact to potężna biblioteka wiedzy, wsparcie
w rozwoju własnych kompetencji, ogrom inspiracji, wymarzone oferty pracy oraz bycie częścią wyjątkowej społeczności. Celem platformy jest też wywołanie realnych zmian na polskim rynku pracy.

Wspólnie chcemy pomagać kobietom odzyskać pewność siebie, tak bardzo przydatną w kształtowaniu swojej wymarzonej ścieżki zawodowej!

Razem z Her Impact organizujemy

warsztaty* Veoli Botanica x Her Impact,

na których nasi wspólni eksperci poruszą temat pewności siebie w rozwoju zawodowym. Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą! Porozmawiamy m.in. o niedoskonałościach skóry, które bardzo często mają wpływ na naszą samoocenę oraz na ocenę naszych umiejętności i aspiracji.

Nasza akcja połączona jest z premierą nowych produktów Veoli Botanica: roślinnych dermokosmetyków do pielęgnacji cery
z niedoskonałościami.

Żel do mycia twarzy DEEPLY PORE CLEANSING GEL, multikwasowy tonik seboregulujący
TRIPLE ACID DERMOSOLUTION
oraz dwa kremy: OIL-FREE SEBUM CONTROL MOISTURIZER na dzień i OVERNIGHT BHA TREATMENT na noc tworzą kompleksową pomoc w pielęgnacji cery trądzikowej, mieszanej i tłustej. Oprócz czystoskładowych, ultranowoczesnych formuł z wysoką zawartością kwasów i innych naturalnych składników, produkty do pielęgnacji cery z niedoskonałościami zostały oparte na technologii enkapsulacji liposomalnej, która pozwala wniknąć składnikom aktywnym w głąb skóry, a co za tym idzie – natychmiastowo i skutecznie zadziałać na problematyczne strefy twarzy.

POZNAJ BLIŻEJ NASZE PREMIEROWE PRODUKTY

Naszymi produktami chcemy pomagać Ci w łagodzeniu problemów skórnych, aby nie powodowały one dyskomfortu oraz nie ograniczały Cię w codziennych działaniach. Chcemy, aby pielęgnacja Twojej skóry z problemami była prostsza, skuteczniejsza, ale i przyjemniejsza. Bo wierzymy, że holistyczne podejście do dbania o skórę ma ogromne znaczenie w budowaniu pewności siebie.

* Ze względu na sytuację epidemiologiczną warsztaty planujemy zorganizować w styczniu 2022r. Dokładną datę wydarzenia przekażemy uczestniczkom warsztatów na początku roku.

Brak produktów w koszyku.